Konkurs za PLATO (doktorska mreža koju finansira EU)

25.11.2016

Obavještavamo vas da PLATO, doktorska mreža koju finansira EU, a koordinira Prof. Christopher Lord iz ARENA Centra za evropske studije, Univerziteta u Oslu, nudi 15 potpuno finansiranih doktorskih pozicija kandidatima koji su zainteresovani za doktorska istraživanja u oblasti legitimiteta Evropske unije, nakon finansijskih kriza.

Ovu mrežu čine partnerski univerziteti iz Antverpena, Berlina, Kembridža, Krakova, Osla, Pariza, Praga, Tventa i Beča.

PLATO će biti potpuno integrisana istraživačka škola, sa sopstvenom istraživačkom tematikom i ponudiće najsavremeniju akademsku obuku, kao i obuku u oblasti ključnih profesionalnih vještina, istraživačkog liderstva i preduzimaštva, kao i njihovom distribuiranju.

Sve informacije o uslovima apliciranja za ove pozicije,  kao i sva dodatna pojasnjenja, zainteresovani mogu naci na internet adresi: www.plato.uio.no kao i u prilogu fajla.

folder_openPridruženi fajlovi